Home
Aromat
Koleksioni i Femrave
Koleksioni për burra Wild Green Ujë Tualeti

Përshkrim

Lëreni natyrën të ringjallë mendjen tuaj, pasi aroma gjallëruese e Clary Sage katapulton përmes shqisave tuaja si një frymë ajri të freskët.

Tepër e freskët, aromatike dhe jeshile, ky Ujë Tualeti mashkullor ngre atmosferën tuaj me një tërheqje enigmatike, që të kujton ngritjen nga erërat e egra.

Një shpërqendrim aromatik shumë i mirëpritur nga përditshmëria juaj, konsiderojeni këtë aromë momentin tuaj të përditshëm për t'u lidhur me natyrën.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Xhenxhefili i gjallë shkrihet me pishën gjallëruese për të shijuar notën e limonit, në një shpërthim gjallërues freskie që nga spërkatja e parë. Ndërsa aroma shpaloset, e gjelbër barishtore Clary Sage bën kontrast me freskinë e papërmbajtshme me tonet intensive aromatike, me nuanca të mentes shpuese dhe geraniumit. Vetiveri, selvia dhe Patchouli shtojnë thellësi në bazë, duke forcuar aromën mashkullore.

Familja e aromave

Fougere Aromatike

Notat

TOP: Xhenxhefil, Pishë, Limon

ZEMRA: Klari Sage, Mente, Geranium

BAZA: Vetiver, Selvi, Patchouli

Nota hero

Clary Sage

Me një freski të parezistueshme të kontrastuar nga tonet intensive aromatike, aspektet jeshile barishtore të Clary Sage dalin në dritë në këtë aromë mashkullore. Duke imituar efektin ngritës dhe të ftohtë të erërave të egra, kjo notë gjallëruese ringjall mendjen për të sjellë një atmosferë pozitive në aromë.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 42090, CI 16035

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.