Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Krem këmbësh freskues me grejpfrut rozë dhe kivi

Përshkrim

Thuaj lamtumirë këmbëve të thata - bëhuni gati dhe freskohuni për verën me këtë krem zbutës për këmbët që rrëshqet mbi lëkurë, absorbohet shpejt dhe i lë ato të ndjehen të buta dhe të ushqyera. I mbushur me një aromë freskuese të grejpfrutit rozë dhe kivit.

Masazhojeni në këmbë të pastra derisa kremi të absorbohet plotësisht. Për rezultate më të mira, aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje.

Grapefruit

Grejpfruti është i njohur jo vetëm për vetitë e tij qetësuese, por edhe për efektet e tij stimuluese dhe tonifikuese në lëkurë. Grejpfruti është i pasur me vitaminë C; një antioksidant që dihet se formon një mburojë mbrojtëse në lëkurë dhe ndihmon në pastrimin e radikaleve të lira të dëmshme që mund të jenë të dëmshme. Grejpfruti ndihmon për të zbutur thembrat e thata dhe të plasaritura dhe ndihmon për të lënë këmbët tuaja me një ndjenjë të freskët.

Kiwi

Kivi i freskët dhe me fruta është një simbol i njohur i shëndetit dhe ndjenjës së mirë! Fruti i kivit raportohet se nxit sintezën e kolagjenit dhe ndihmon në përmirësimin e rigjenerimit të qelizave. Me përqendrimin e tij të lartë të vitaminës C, kivi mund t'ju ndihmojë të mbani këmbët tuaja të hidratuara gjatë gjithë ditës – perfekt për verën!Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, ACTINIDIA CHINENSIS FRUIT EXTRACT, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CETEARETH-20, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, DISODIUM EDTA, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRUS GRANDIS FRUIT EXTRACT, LINALOOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 19140, CI 16035
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.