Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Sprej për këmbët freskuese me grejpfrut rozë dhe kivi për këmbë

Përshkrim

Spraji deodorues i këmbëve që përkëdhelë menjëherë këmbët tuaja, duke i lënë ato të freskëta. Shpërthyer me një aromë të lëngshme të grejpfrutit rozë dhe kivit që është e pasur me vitaminë C. E krijuar për të luftuar aromën e pakëndshme dhe është e përshtatshme për përdorim brenda këpucëve tuaja.

Spërkateni në të gjithë këmbët. Mund të përdoret në çdo kohë të ditës. I përshtatshëm për përdorim në pjesën e brendshme të këpucëve nëse është e nevojshme.

Grapefruit

Grejpfruti është i njohur jo vetëm për vetitë e tij qetësuese, por edhe për efektet e tij stimuluese dhe tonifikuese në lëkurë. Grejpfruti është i pasur me vitaminë C; një antioksidant që formon një mburojë mbrojtëse në lëkurë dhe ndihmon në pastrimin e radikaleve të lira të dëmshme që mund të jenë të dëmshme. Grejpfruti ndihmon për të zbutur thembrat e thata dhe të plasaritura dhe ndihmon për t'i lënë këmbët tuaja me një ndjenjë të freskët.

Kiwi

Kivi i freskët dhe me fruta është një simbol i njohur i shëndetit dhe ndjenjës së mirë! Fruti i kivit raportohet se nxit sintezën e kolagjenit dhe përmirëson rigjenerimin e qelizave. Me përqendrimin e tij të lartë të vitaminës C, kivi mund t'ju ndihmojë të mbani këmbët tuaja të hidratuara gjatë gjithë ditës – perfekt për verën!


Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, ACTINIDIA CHINENSIS FRUIT EXTRACT, TRIETHYL CITRATE, GLYCERIN, AQUA, PARFUM, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRUS GRANDIS FRUIT EXTRACT, LINALOOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.