Home
Sapun
Banjë & Dush
Sapun Springtime Stroll

Përshkrim

Zhytuni në pastërti me këtë sapun të butë pastrimi të përditshëm. Aroma e bukur jeshile e luleve të freskëta do t'ju sjellë në humor për pranverë. Forma e lules së sapunit e bën atë një dekorim për banjën tuaj ose dhuratën perfekte për të festuar me gratë në jetën tuaj.

Lyejeni me ujë të ngrohtë, pastroni dhe shpëlajeni.

I mbushur me një aromë të mrekullueshme jeshile të freskët, femërore dhe me lule. Zhytuni në pranverë mes lulëzimit të shkëlqyer të luleve që nxjerrin aromat e tyre të bukura. Një freski e lëngshme dhe e butë ringjall shqisat tuaja. Një aromë natyrale,me petale dhe e freskët në harmoni të përsosur.
Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CI 77891, CI 14700, CI 47005

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.