Home
Kujdesi i duarve
Kujdesi i Trupit
Krema e duarve Springtime Stroll

Përshkrim

Bëjini duart krejtësisht të buta, të lëmuara dhe me aromë si një shëtitje pranverore që lulëzon bukur. Një krem ​​​​hidratues dhe ushqyes për duar me një aromë të mrekullueshme të freskët, me lule dhe femërore. Dhurata perfekte për Ditën e Gruas!

Shtrydhni tubin dhe aplikoni një sasi të vogël kremi në secilën dorë. Masazhojeni dhe fërkojeni derisa të përthithet plotësisht, fokusohuni më shumë në zonat me lëkurë të thatë.

I mbushur me një aromë të mrekullueshme jeshile të freskët, femërore dhe me lule. Zhytuni në pranverë mes lulëzimit të shkëlqyer të luleve që nxjerrin aromat e tyre të bukura. Një freski e lëngshme dhe e butë ringjall shqisat tuaja. Një aromë natyrale,me petale dhe e freskët në harmoni të përsosur.


Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, EUGENOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 15510, CI 14700, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.