Home
Pastrues trupi
Banjë & Dush
Xhel dushi Springtime Stroll

Përshkrim

Bëni dush me këtë xhel dushi me shkumë të butë, pastrues butësisht që e lë lëkurën të freskët, të lëmuar dhe të aromatizuar me një aromë femërore të luleve. Me një formulë pa sapun dhe të balancuar pH.

Shkumoni, pastroni dhe shpëlajeni

I mbushur me një aromë të mrekullueshme jeshile të freskët, femërore dhe me lule. Zhytuni në pranverë mes lulëzimit të shkëlqyer të luleve që nxjerrin aromat e tyre të bukura. Një freski e lëngshme dhe e butë ringjall shqisat tuaja. Një aromë natyrale, me petale dhe e freskët në harmoni të përsosur.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURETH-3, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CI 16035, CI 14700, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.