Home
Skrub për trup
The Body Edition
Edicioni i trupit Smoothing Body Scrub

Përshkrim

Scrub eksfolues i trupit që ndihmon në stimulimin e rinovimit të lëkurës, rigjallëron dhe e lë lëkurën të ndjehet e lëmuar dhe elastike. Përmban eksfoliantë me origjinë natyrale, shtuf dhe lëvozhgë bajame, të kombinuara me Acid Glikolik (AHA) për të ofruar eksfolim efektiv. Aromë e freskët me lule.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SHELL POWDER, PUMICE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, ACRYLATES COPOLYMER, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SODIUM SALICYLATE, SODIUM HYDROXIDE, GLYCOLIC ACID, SODIUM CITRATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE
The Body Edition është gama jonë e re e kujdesit për trupin me performancë të lart, i krijuar për të forcuar lëkurën, për të reduktuar celulitin dhe lëkurën e ashpër ose të pabarabartë – me rezultate të vërtetuara klinikisht! Forconi lëkurën tuaj nga brenda & jashtë për rezultate që mund të shihni.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.