Home
Kujdesi i duarve
Kujdesi i Trupit
Secret Garden Krema për duar Trio trëndafili jargavani gardiania

Përshkrim

Një treshe festive e kremrave përkëdhelës të duarve që i lënë duart të ndjehen të buta, të lëmuara dhe me aromë delikate me një aromë lulesh femërore. Lehtë për t'u aplikuar dhe përthithur shpejt, zgjidhni nga gardenia, jargavani ose trëndafili. I mbështjellë në një kuti të bukur, duke e bërë atë një ide të përsosur dhuratë për ju dhe të dashurit tuaj.
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL BENZOATE, CITRONELLOL, LINALOOL, SODIUM HYDROXIDE, CINNAMYL ALCOHOL, LIMONENE, TOCOPHERYL ACETATE, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, ISOEUGENOL, PHENOXYETHANOL, CI 60730, CI 15985, CI 19140, CI 17200

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.