THE ONE
Primer THE ONE Make-Up Pro On Screen Finish

Përshkrim

Primeri THE ONE më i avancuar deri tani!

Primer i teknologjisë së lartë për grim afatgjatë si në ekran ashtu edhe në IRL me përfitime korrigjimi të ngjyrave, turbullimit, ndriçimit dhe hidratimit. Kundërshton shfaqjen e skuqjes dhe turbullon linjat e holla, rrudhat dhe poret për të dhënë një bazë të lëmuar dhe të shëndetshme me një përfundim të freskët që zgjat deri në 12 orë.

  1. Aplikojeni në lëkurën e pastruar përpara aplikimit të make-up-it me majat e gishtave të pastër, blenderin e bukurisë ose furçën.
  2. Aplikojeni produktin në qendër të fytyrës, duke lëvizur nga jashtë drejt skajeve.
  3. Lëmoni dhe përzieni për një përfundim të përsosur dhe të barabartë.
  4. Lëreni të thahet për të lejuar zhvillimin e efektit të fiksimit
  5. Vazhdoni me rutinën tuaj të rregullt të grimit.
Pro-Tip: mund të vendoset edhe vetëm për të ndihmuar në perfeksionimin e lëkurës, nëse dëshironi.
Teknologjia e filtrit në ekran dhe IRL

Kjo teknologji përmban një korrigjues të avancuar të ngjyrave, i krijuar për të lëshuar një shkëlqim fluoreshente, të gjelbër nën dritën UV, e cila mund të ndihmojë për të luftuar skuqjen si në ekran ashtu edhe në IRL. Për më tepër, ai ka përfitime hidratuese dhe efekte turbulluese dhe ndriçuese që zbut pamjen e linjave të holla dhe poreve për të dhënë një rezultat të qetë dhe të përsosur.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, DIMETHICONE, CAPRYLYL METHICONE, PROPANEDIOL, SILICA, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, SODIUM CHLORIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, 1,2-HEXANEDIOL, HYDROXYACETOPHENONE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, MICA, SQUALANE, SOLANUM LYCOPERSICUM FRUIT EXTRACT, TIN OXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM GLUCONATE, PARFUM, CI 77891, CI 77289, CI 77492
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.