Home
Kujdesi për buzë
THE ONE
THE ONE Lip Spa Vaj për buzë

Përshkrim

Një vaj buzësh ultra i kujdesshëm dhe hidratues, i destinuar për të rritur kujdesin e buzëve në një shkëlqim të këndshëm. Me shkëlqimin e një shkëlqimi, por komoditetin për të rivalizuar një balsam; Vaji i buzëve THE ONE Lip Spa do të rikrijojë atë që mendoni se ndjen shkëlqimi.


I mbushur me vaj të pastër Macadamia për të ushqyer intensivisht buzët me një vello me shkëlqim, ky vaj buzësh me botim të kufizuar vulos lagështinë për të ndihmuar në mbrojtjen dhe qetësimin me çdo rrëshqitje. Formula pa peshë, por me bazë vaji, shkrihet në buzë pa sforcim për të zbuluar një shkëlqim të lezetshëm, pa ngjitjen.


Zhvilluar me teknologjinë e rregullimit të ngjyrave në 3 nuanca të tejdukshme për të përmirësuar të gjitha ngjyrat natyrale të buzëve me një shkëlqim unik rozë. Prisni një fund me shkëlqim të lakmueshëm dhe një grykë të butë e të zhdërvjellët.

HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, ISOTRIDECYL ISONONANOATE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, POLYISOBUTENE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, CAPRYLYL GLYCOL, AROMA, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, STEARALKONIUM HECTORITE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, ALUMINUM HYDROXIDE, PROPYLENE CARBONATE, BHT, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 45380, CI 45410, CI 77491, CI 73360, CI 77499, CI 42090
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.