Home
Sapun
North for Men
Sapun North For Men Active Carbon

Përshkrim

Përmirësoni përvojën tuaj të pastrimit me këtë sapun pastrues të mbushur me Qymyr aktiv për të ndihmuar në largimin e vajit, papastërtive dhe papastërtive duke e lënë lëkurën të freskët, të pastruar dhe të rigjallëruar. Me Arctic Pro Defense të pasur me antioksidantë për të ndihmuar në mbrojtjen kundër radikalëve të lirë. I testuar dermatologjikisht, i zhvilluar posaçërisht për meshkuj.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, PARFUM, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, CHARCOAL POWDER, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.