Home
Rruajtje
North for Men
Shkumë për rroje North For Men Active Carbon

Përshkrim

Shkumë rroje e pasur dhe kremoze me qymyr aktiv që ndihmon në nxjerrjen e papastërtive dhe vajit, duke e lënë lëkurën të pastër, të pastër dhe të gatshme për një rruajtje të rehatshme. Me Arctic Pro Defence për të ndihmuar në mbrojtjen kundër radikalëve të lirë dhe teknologjinë Glide për të reduktuar tërheqjen dhe fërkimin për rruajtjen më të afërt të mundshme. I testuar dermatologjikisht, i zhvilluar posaçërisht për meshkuj.
AQUA, TRIETHANOLAMINE, GLYCERIN, STEARIC ACID, ISOBUTANE, PALMITIC ACID, PROPANE, LAURETH-23, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, BUTANE, PEG-90M, POLYQUATERNIUM-7, CHARCOAL POWDER, PARFUM, PIROCTONE OLAMINE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.