Home
Xhel dushi
North for Men
Pastrues për flokë,trup dhe fytyrë North For Men Active Carbon 3-in-1

Përshkrim

Pastruess 3-në-1 për flokët, trupin dhe fytyrën e mbushur me qymyr aktiv që ndihmon në largimin e papastërtive, vajit dhe papastërtive duke e lënë lëkurën të pastër, të freskët dhe të ndjehet e rigjallëruar. Me Arctic Pro Defense për të mbrojtur dhe Pro-vitaminë B5 për të ndihmuar në ushqimin e kokës dhe forcimin e flokëve. I testuar dermatologjikisht, i zhvilluar posaçërisht për meshkuj.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, POLYQUATERNIUM-22, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM SALICYLATE, CITRIC ACID, PANTHENOL, SODIUM CITRATE, GLYCERIN, CHARCOAL POWDER, PARFUM, SODIUM BENZOATE, LIMONENE, POTASSIUM SORBATE
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.