Shishe për përzierjen e Wellness shake

Përshkrim

Më në fund, një shishe shumëfunksionale që do të jetë në hap me stilin tuaj të jetesës moderne dhe aktive. Smartshake WellnessTM


Shishja ofron kapacitet maksimal pa kompromis, duke e bërë të lehtë shijimin e ushqimit në lëvizje. Më shumë se një shishe e ripërdorshme, ajo përmban një rrjetë mikser të lëvizshëm që pluhuron pluhurin në sekonda. Kështu që ju mund të shijoni një shake të butë si mëndafsh, supë kremoze ose lëngje të tjera – në çdo kohë, kudo.

Plus, dizajni i tij inovativ ofron ndarje të shkëputshme, të grumbullueshme dhe një ndarës të lëvizshëm që mban në mënyrë të sigurtë dhe të përshtatshme të gjitha gjërat thelbësore të Wellness nga Oriflame. E cila ju jep shumë hapësirë ​​ruajtëse për pluhur shtesë, ushqime, suplemente dhe sende të tjera të vogla. Çdo shishe vjen me një kapëse metalike për mbajtje pa duar.


Një produkt jo toksik. Pa BPA dhe DEHP. Lehtë për t'u pastruar. I sigurt në frigorifer, pjatalarëse dhe mikrovalë.


Ruani, mbani, përzieni me lehtësi, Wellness SmartshakeTM Shishja është shoqëruesi juaj i përsosur i një jetese të shëndetshme.  1. Ndarja kryesore për lëngun (600 ml) me rrjetë mikseri që shtyp lehtësisht grumbujt për të bërë një pije të butë
  2. Ndarje e mesme (140 ml) me ndarës për të ruajtur në mënyrë higjienike suplementet, ushqimet, sendet e vogla veçmas
  3. Ndarje bazë (200 ml) për porcione shtesë pluhuri

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.