Home
Buzëkuqi
THE ONE
Buzëkuq THE ONE Colour Unlimited Ultra Fix Liquid

Përshkrim

Ngjyrosni buzët me ndikim të lartë, ngjyrë të lëngshme mat, që fiksohet në vend me 99% fuqi qëndrueshmërie, për një të qëndrueshmëri ndaj transferimit - që nuk njollos.


Mundësuar nga teknologjia Ultra Fix, buzëkuqi i lëngshëm The ONE Color Unlimited Ultra Fix është një buzëkuq i lëngshëm me ultra pigment që jep ngjyrë të theksuar kadifeje-mat me një lëvizje.


99% FUQI QËNDRUESE - PROVUAR KLINIKISHTΔQËNDRUESHMËRI DERI NË 6 ORË
DËSHMI E TRANSFERIMITΔ ULTRA FUQI FIKSE

Pigmentet mat pa peshë takohen me lëng kremoz, hidratues që i lë buzët të ndjehen të buta dhe të zhdërvjellta, duke dhënë intensitet të theksuar mat me rehati të plotë të buzëve. Është buzëkuqi i lëngshëm që mbyllet në vend, por ende lëviz me ju – kështu që ju mund të shpreheni gjithmonë.


10 nuanca që kthejnë kokën të dizajnuara për të gjitha nuancat e lëkurës. Nuk kërkohen kontakte.

Δ I testuar klinikisht

Aplikuesi i saktë i integruar, që përcakton buzët e bën të lehtë aplikimin e buzëkuqit të lëngshëm "The ONE Color Unlimited Ultra Fix" - duke dhënë pigment me ngjyra ultra-intenzive me një lëvizje të saktë.


  1. Për ngjyrën më intensive, aplikojeni direkt në buzët e pastra.
  2. Përdorni majën e saktë për të përcaktuar vijën e buzëve dhe harkun kupido, duke ndjekur konturet e buzëve.
  3. Rrëshqitni buzëkuqin e lëngshëm mbi buzë.
  4. Për rezultate më të mira ndaj transferimit, lëreni produktin të thahet për 10 minuta.

INTENSITET I MBYLLUR

Mundësuar nga Teknologjia Ultra Fix kështu që ju mund të vendosni dhe harroni pamjen tuaj të buzëve! Formula e lëngshme rezistente ndaj transferimit fiksohet në vend me fuqi qëndrueshmërie të provuar klinikisht 99%, për intensitet ngjyrash afatgjatë.


NGJYRA E NGOPUR ME NJË APLIKIM

Zhvilluar me pigmente mat ultra intensive dhe të lehtapër ngjyrë me ndikim të lartë që ndihet e lehtë në buzë. Prisni një ndjesi buzësh të lehta dhe një ngjyrë mat kadifeje të qëndrueshme dhe ultra intensive me një aplikim të vetëm – nuk kërkohen prekje.

Të gjithë Përbërësit
ISODODECANE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYBUTENE, DIMETHICONE, ISOCETYL STEARATE, ISOHEXADECANE, KAOLIN, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SYNTHETIC BEESWAX, GLYCERYL BEHENATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, PROPYLENE CARBONATE, PARFUM, PPG-15 STEARYL ETHER, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, +/-: CI 15850, CI 77891, CI 77492, CI 42090, CI 77491, CI 19140
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.