Home
Aksesorë
Norrsken
Delicious Garnet Byzylyk

Përshkrim

Ashtu si manaferrat e ngrirë të përqafuar nga akulli i gazuar, ky byzylyk delikat me zinxhir të hollë në arin e trëndafiltë përmban vorbulla kristalesh qelqi çeke të qarta dhe me ngjyrë mjalti, perla qelqi të bardha kremoze të ndritshme dhe një gur të kuq natyror me ngjyrë të kuqe të thellë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.