Home
Aksesorë
Norrsken
Tiger Eye Brosh

Përshkrim

Me fijet e tij vezulluese prej ari dhe kafe prej dheu, guri i syrit tigër ka magjepsur njerëzit për shekuj me radhë dhe është përdorur për amuletë mbrojtëse nga luftëtarët. Në këtë karficë tigri me ton të artë, perlë e fuqishme plotësohet me gurë xhami me gaz.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.