Home
Aksesorë
Norrsken
Flower Quartz Brosh

Përshkrim

Jepini një pamje të ëmbël pamjes suaj me një karficë zbukurimi me lule prej ari trëndafili, të veshur me një mori gurësh qelqi vezullues dhe një zemër prej kuarci të pastër trëndafili - gur dashurie të pavdekshme.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.