Home
Vathë
Norrsken
Flowery Quartz Vathë

Përshkrim

Lule të hershme rozë të befasuara nga dëbora e papritur frymëzuan këto vathë me zbukurime romantike në trëndafil të artë, të mbushura me kristale xhami të shkëlqyera dhe të kurorëzuara nga një gur kuarci me me pamje të trëndafilave natyral.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.