Home
Vathë
Norrsken
Norrsken Topaz Vathë

Përshkrim

Vathë të mrekullueshëm me ton argjendi të smaltuar në një model të rrjedhshëm me ngjyra të freskëta të Dritës së Veriut, të mbushura me kristale xhami vezulluese dhe një gur natyral blu të akullt topaz.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.