Home
Aksesorë
Norrsken
Lace Quartz Vathë

Përshkrim

Të frymëzuar nga lulet e ngrira nën një vello akulli, këto vathë të dashur të pikës prej trëndafili të artë janë vendosur me një gur kuarci të kuq trëndafili në formë jastëku nën vorbullat e gurëve të qelqtë vezullues.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.