Home
Vathë
Norrsken
Icy Topaz Vathë

Përshkrim

Me frymëzim nga rajonet më të ftohta të Nordikëve, këta vathë që përqafojnë lobin janë të veshur me dhjetëra kristale shkëlqyese kubike të Zirkonisë, të kompletuara nga gurë qelqi me akullnajë blu dhe xhevahire natyralë të topazit të bardhë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.