Home
Vathë
Norrsken
Forest Tiger Eye Vathë

Përshkrim

Guri i syrit tigër, me shkëlqimin e tij të mëndafshtë dhe ndryshimin e nuancave të qelibarit dhe ngjyrës kafe të kanellës, është përdorur për forcimin e amuleteve që nga koha romake. Mbi këto vathë të tonit të artë, guri është vendosur në një varëse prej lisi të veshur me kristale qelqi, duke festuar forcat jetëdhënëse të natyrës. Varëset mund të shkëputen për të vendosur rrathët vetë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.