Home
Vathë
Norrsken
Golden Obsidian Vathë

Përshkrim

Misteri dramatik i një stuhie dimri është frymëzimi prapa këtyre vathëve të pikave me ton të artë, të lidhur me një gur obsidian të artë të lëmuar me duar dhe vorbulla gurësh prej xhami me gaz.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.