Home
Vathë
Norrsken
Pearly Labradorite Vathë

Përshkrim

Gjendja e butë e humorit e ditëve të errëta të dimrit pasqyrohet në këto vathë mahnitëse prej trëndafili të artë, që përmbajnë vorbulla gurësh xhami me fluska, një margaritar qelqi të shkëlqyeshëm në gri të errët dhe një gur natyror labradoriti.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.