Home
Aksesorë
Norrsken
Delicious Garnet Vathë

Përshkrim

Ashtu si manaferrat e ngrirë të përqafuar nga akulli i gazuar, këto vathë ultra-romantike në një trëndafil prej ari, në kthesat e kristaleve qelqi çeke të pastra dhe me mjaltë, një margaritar i shkëlqyeshëm qelqi dhe një gur i kuq i kuq i thellë. Varësja e perlave është e lëvizshme - transformimi i pamjes tuaj është i lehtë!
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.