Home
Vathë
Norrsken
Shimmering Topaz Vathë

Përshkrim

Të inspiruar nga peisazhet e ngrira nën shtresat e dëborës, këto vathë të argjendtë me hijeshi janë vendosur me një gur topaz të bardhë të prerë me diamant, duke rënë butësisht me një margaritar qelqi të shndritshëm, gri argjendtë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.