Home
Manikyr
THE ONE
THE ONE Llak i thonjve Gloss N' Wear

Përshkrim

Përshtatni thonjtë tuaj me stilin tuaj veror me këto nuanca pastel në trend, me botime të kufizuara në ngjyra të ftohta për të dhënë një pamje të gjallë verore. Formulë e mbushur me Kompleks Kujdesi për të ndihmuar në kondicionimin e thonjve për një shkëlqim të gjatë dhe sensacional. Formula e tharjes së shpejtë.


*Testuar nga konsumatori

Përdorni teknikën me tre goditje. Mbushni furçën me aq sa për të vendosur një thua. Filloni në qendër të bazës dhe ngjyrosni drejt majës me një lëvizje të rregullt. Përsëriteni duke ndjekur kthesën e thoit në secilën anë. Lëreni të thahet plotësisht përpara se të aplikoni shtresa të tjera, nëse është e nevojshme.

Manikyri THE ONE Gloss N' Wear i mbushur me pigmente të komandës së ngjyrave për të dhënë ngjyra me nuanca të pasura dhe shkëlqim të lartë. Kompleksi i Kujdesit për të ndihmuar në rregullimin e thonjve. Thahet me shpejtësi për të dhënë ngjyrë dhe kujdes mbresëlënës për thonjtë!

Të gjithë Përbërësit
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TOSYLAMIDE/EPOXY RESIN, TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, DIACETONE ALCOHOL, SILICA, OCTOCRYLENE, HEA/IPDI ISOCYANURATE TRIMER/PG CROSSPOLYMER, JUGLANS REGIA SEED OIL, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, PHOSPHORIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, KAOLIN, GLYCOLIC ACID, MALIC ACID, LACTIC ACID, AQUA, +/-: CI 77891, CI 77742, CI 77007, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77510, CI 19140
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.