Home
Aksesorë
Norrsken
Sparkling Amethyst Vathë

Përshkrim

Lule të hershme të guximshme në ditët e fundit të dimrit është frymëzimi prapa këtyre vathëve delikatë të pikës prej ari trëndafili të artë, duke shfaqur gurë të shkëlqyeshëm ametist, të përshtatur nga elementë elegantë me gurë xhami rrotullues.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.