Home
Hije për sy
THE ONE
THE ONE Make-Up Pro Hije për sy

Përshkrim

Rimelët e rinj të THE ONE në kombinime të kuruara të nuancave do t'ju bëjnë të tërheqni vëmendjen e të gjithëve! Merrni mundësi të pafundme dhe ngjyra dramatike dhe intensive në përfundime mat por edhe me shkëlqim. Sido që të jetë pamja juaj e syve, gjeni kuadratin tuaj të njohur dhe krijoni të gjitha pamjet tuaja të preferuara prej tij.


Rimeluesit Quads me shumë pigmentim në përzgjedhje të nuancave të kuruara janë perfekte për të krijuar pamje për ditën ose natën. Provoni të përdorni të lagësht ose të thatë për të ndryshuar intensitetin. Një Rimel i tillë është dizajnuar për përdorim afatgjatë, nuancat mund të përdoren të vetme ose të kombinuara për të krijuar pamje të veçantë.

Aplikoni rimelin direkt mbi kapak. Çdo nuancë mund të përdoret vetëm ose së bashku në kombinim me të tjerat për të krijuar pamje të ndryshme të grimit të syve. Mund të aplikohet i lagësht për intensitet më të madh të ngjyrës ose i thatë, sipas dëshirës tuaj.


Këshilla:

  • Aplikoni një nuancë mesatare në të gjithë qepallën duke përdorur një furçë dhe më pas përzieni një nuancë më të errët në rrudhë.
  • Aplikoni një nuancë më të lehtë në qoshet e brendshme ose për të theksuar nën kockën e vetullave.
  • Krijo dimension me nuanca me tone mesatare. Shtresoni dhe përzieni ngjyrën në rrudhë dhe/ose përgjatë vijës së qerpikëve për efekte të tjera.
  • Nuanca më e errët mund të aplikohet si mbështjellës përgjatë vijave të qerpikëve duke përdorur majën e aplikuesit.

Powder-Tech Complex është krijuar për të ofruar konsum afatgjatë. Pluhurat absorbuese ndihmojnë në inkurajimin e jetëgjatësisë së qepallave, si dhe kontribuojnë në formulën e strukturës së butë dhe të lëmuar.

Të gjithë Përbërësit
TALC, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, ZINC STEARATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, PHENYL TRIMETHICONE, SILICA, TAPIOCA STARCH, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL CAPRYLATE, AQUA, TIN OXIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 77742, CI 16035, CI 77492, CI 77000, CI 77266 (NANO), CI 77510, CI 42090
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.