Home
Varëse
Norrsken
Flowery Quartz Varëse

Përshkrim

Lule të hershme rozë të befasuara nga dëbora e papritur frymëzuan këtë gjerdan delikat, duke shfaqur një varëse me zbukurime, prej ari, të mbushur me kristale xhami të shkëlqyera dhe të kurorëzuar nga një gur kuarci me pamje të trëndafilave natyralë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.