Home
Varëse
Norrsken
Precious Spinel Gjerdan

Përshkrim

Në vjeshtë, tufat e manaferrave të egra zbukurojnë pyjet në Suedi, të pjekura në të zeza me një ngjyrë të purpurt. Në këtë gjerdan me zinxhir të hollë, këto dhurata të natyrës festohen me një varg kristalesh qelqi të zi dhe një gur spineli të prerë me diamantë në një mjedis të praruar me trëndafila.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.