Home
Varëse
Norrsken
Lace Quartz Varëse

Përshkrim

E lidhur në një zinxhir të dyfishtë të imët në trëndafil të artë, varësja në këtë gjerdan është krijuar për t'u ngjajtur luleve të ngrira nën një vello akulli. Një gur kuarci trëndafili i pastër në formë jastëku zbukurohet me vorbulla gurësh qelqi të shndritshëm.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.