Home
Varëse
Norrsken
Forest Tiger Eye Gjerdan

Përshkrim

Guri i syrit tigër, me shkëlqimin e tij të mëndafshtë dhe ndryshimin e nuancave të qelibarit dhe ngjyrës kafe të kanellës, është përdorur për forcimin e amuleteve që nga koha romake. Në këtë gjerdan me zinxhir të tonifikuar në ar, guri i fuqishëm është vendosur në një varëse lisi të veshur me kristale qelqi, duke festuar forcat jetëdhënëse të natyrës.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.