THE ONE
Shkëlqim për buzë THE ONE Lasting Shine

Përshkrim

Lip Gloss buzesh për shkëlqim si xhami dhe volum . I mbushur me mirësinë e një Kompleksi Kujdesi me shkëlqim që ndihmon në ushqimin, hidratimin dhe rehatinë e buzëve tuaja deri në 6 orë*. Aplikim i qetë me formulë që rrëshqet lehtë dhe jo ngjitëse plus efekt ftohës. Me aplikuesin preciz të THE ONE për konturim të lehtë.


*Testuar nga konsumatori

Aplikoni një doze të plotë me shkëlqim në buzën e poshtme dhe shtypni buzët së bashku për shkëlqim të lartë. Mund të përdoret vetëm ose sipër buzëkuqit tuaj të preferuar.

Kompleksi i Kujdesit Lustrous

Përbëhet nga dy përbërës kryesorë: ekstrakti natyral i shegës, i njohur si i pasur me vitamina dhe minerale dhe gjalpë shea me origjinë natyrale i njohur si i pasur me yndyrna natyrale. Të kombinuar, këta përbërës ndihmojnë buzët tuaja të ndihen të hidratuara, të buta dhe të zhdërvjellta.

Të gjithë Përbërësit
POLYBUTENE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, OCTYLDODECANOL, ISOHEXADECANE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED CASTOR OIL, MENTHONE GLYCERIN ACETAL, PARFUM, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PUNICA GRANATUM STEROLS, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 19140, CI 77492, CI 45410, CI 42090
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.