Home
Shampo
Duologi
Shampo riparuese intensive DUOLOGI

Përshkrim

Intense Repair është një shampo hidratuese që punon në harmoni me lëkurën e kokës, për të pastruar dhe qetësuar butësisht flokët pa i hequr.


Përbërësit e kujdesit për lëkurën synojnë flokët e thatë dhe të dëmtuar, pasi proteina e keratinës dhe lipidet ushqyese të tërshërës ndihmojnë në forcimin e flokëve nga rrënja - duke riparuar dëmtimet dhe duke reduktuar thyerjen e flokëve.


Forcon flokët, duke i bërë më rezistent ndaj dëmtimit∆1
Riparon dëmtimet në kutikula, duke zbutur plasaritjet∆1

Tekstura e xhelit me qumësht i lë flokët të ndjehen të ushqyer, të butë dhe bukur të shëndetshëm.


∆1 Testimi instrumental, kundrejt flokëve të patrajtuar

Aplikojeni në flokë të lagur, shkumëzojeni në një shkumë të butë dhe shpëlajeni tërësisht.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Proteina e keratinësndihmon në forcimin dhe mbrojtjen e flokëve nga rrënja në majë. E pranishme në mënyrë natyrale në flokë, kjo proteinë transformuese lidhet drejtpërdrejt me zonat e dëmtuara dhe i mbush ato, duke ndihmuar në rigjallërimin dhe ushqyerjen e flokëve për një pamje më të butë, më të shndritshme dhe më të shëndetshme.

Lipide ushqyese të tërshërës ndihmojnë në mbrojtjen e flokëve nga dëmtimi, pasi qeramidet ndihmojnë në forcimin e kutikulës së flokëve duke i mbajtur së bashku. Ultra-kompatibël si me flokët ashtu edhe me lëkurën e kokës, ky përbërës me shumë përfitime, imitues i lëkurës, ndihmon në hidratimin e skalpit të kokës duke dhënë tre lipide kryesore në lëkurë.

Gjithçka që dëshironi - dhe asgjë që nuk bëni.

Pa parabenë, ngjyra dhe silikone shpëlarëse, produktet tona të kujdesit për flokët me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, HYDROLYZED KERATIN, AVENA SATIVA KERNEL OIL, GLYCOL DISTEARATE, LAURETH-4, DICAPRYLYL ETHER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL ALCOHOL, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-67, SODIUM CITRATE, TRAMETES VERSICOLOR EXTRACT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, FORMIC ACID
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.