Home
Kujdesi Oral
Optifresh
Optifresh Maximum Fresh Pastë për dhëmbë

Përshkrim

Merrni freskinë në gojën tuaj në një nivel të ri ndërsa kujdeseni për shëndetin e gjithë gojës tuaj. Kjo pastë dhëmbësh është formuluar me neutralizues të frymëmarrjes aktive me ndjesi ftohjeje që zgjat për të siguruar një ndjenjë më të freskët të gojës dhe për të parandaluar erën e keqe të gojës. Ndërsa Protect Shield Technology mbron dhëmbët, gjuhën, faqet dhe mishrat e dhëmbëve. Testuar klinikisht për të siguruar 12 orë mbrojtje nga pllaka, zgavrat dhe grumbullimi i gurit. Formulë e biodegradueshme.

Shtrydhni një sasi me madhësi bizele në furçën tuaj të dhëmbëve dhe pastroni me kujdes për 2-3 minuta. Furçë të paktën dy herë në ditë.

Featuring Protect Shield Technology - formuluar me ekspertizë me përbërës të zgjedhur për të ndihmuar në sigurimin e mbrojtjes së plotë të gojës.


Hidratimi:

Përmban lagështues që ekuilibrojnë lagështinë në gojë dhe në faqe - duke ndihmuar në mbrojtjen nga thatësia dhe bakteret.


Dhëmbët dhe mishrat e pastër:

Përmban grimca lustruese që heqin njollat ​​dhe pllakat - duke ndihmuar në mbrojtjen nga prishja e dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.


Freskia:

Përmban teknologji ftohëse që siguron një ndjesi freskie të qëndrueshme për një kohë të gjatë - ndihmon në mbrojtjen nga era e keqe e gojës.

Të gjithë Përbërësit
GLYCERIN, SORBITOL, AQUA, HYDRATED SILICA, PEG-8, SODIUM LAURYL SULFATE, AROMA, TETRAPOTASSIUM PYROPHOSPHATE, CELLULOSE GUM, SODIUM FLUORIDE, ZINC SULFATE, SODIUM SACCHARIN, METHYLPARABEN, LIMONENE, SODIUM CARBONATE, PHENOXYETHANOL, CI 42090
Optifresh ofron një kujdes të plotë oral për tërë familjen. Optifresh gama e produkteve të kujdesit oral do të ndihmojë në fortësimin e flokëve tuaj për të parandaluar kavitetet derisa e mban frymëmarrjen tuaj të freskët dhe buzëqeshjen tuaj të bukur.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.