Home
Kujdesi Oral
Optifresh
Optifresh Kids Gentle Pastë dhëmbësh me shije Dredhëze

Përshkrim

Pasta e dhëmbëve xhel me fluska me shije të shijshme luleshtrydhe e bën larjen e dhëmbëve më argëtuese. Përmban dozën e rekomanduar ditore të fluorit për pastrimin dhe forcimin e dhëmbëve të qumështit. Pastrim i butë i përshtatshëm për fëmijët nga 2-6 vjeç.
SORBITOL, AQUA, GLYCERIN, HYDRATED SILICA, PEG-8, SODIUM LAURYL SULFATE, CELLULOSE GUM, SODIUM SACCHARIN, AROMA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM FLUORIDE, TRISODIUM PHOSPHATE, SODIUM CARBONATE, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 15985
Optifresh ofron një kujdes të plotë oral për tërë familjen. Optifresh gama e produkteve të kujdesit oral do të ndihmojë në fortësimin e flokëve tuaj për të parandaluar kavitetet derisa e mban frymëmarrjen tuaj të freskët dhe buzëqeshjen tuaj të bukur.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.