Home
Shampo
Duologi
Shampon kundër rënjes së flokëve DUOLOGI

Përshkrim

Fall Resist është një shampo rigjallëruese për flokë të brishtë, për të freskuar dhe rigjeneruar skalpin e kokës gjatë pastrimit.


Përgatit bazën ideale për të maksimizuar përthithjen Tonik të Skalpit të Rezistencës së Rënies, duke reduktuar rënien e flokëve dhe duke ndihmuar në forcimin e flokëve të holluar.


50% më pak këputje të flokëve∆1
Të paktën 3500 qime të tjera në fazën e rritjes në 8 javë

Përbërësit për kujdesin e lëkurës Pro-Vitamina B5, Vitamina B3 dhe Peptidet e Orizit mbështesin rritjen e shëndetshme të flokëve, duke ndihmuar në rikthimin e vitalitetit, butësisë dhe vëllimit të flokëve të imët.Testuar klinikisht duke përdorur shampon Fall Resist dhe Tonik për Scalp Resist
∆1Testimi instrumental, kundrejt flokëve të patrajtuar

Aplikojeni në flokë të lagur, shkumëzojeni në një shkumë të butë dhe shpëlajeni tërësisht. Për rezultate optimale, përdorni në kombinim me Fall Resist Scalp Tonic.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Mbrojtëse Vitamin B3,ose siç e dini në botën e kujdesit të lëkurës Niacinamide,është i njohur për forcimin e procesit qelizor dhe rikthimin e energjisë. Një përmirësues i vërtetë i lëkurës dhe flokëve, mund të ndihmojë në mbrojtjen kundër stresorëve të jashtëm të mjedisit, duke inkurajuar flokët të rriten më të fortë dhe më elastik ndaj dëmtimit.


Pro-Vitamin B5 (D-Panthenol)ndihmon në bllokimin e lagështisë dhe ndihmon në riparimin e dëmeve. Aftësia e tij për të tërhequr dhe mbajtur lagështinë ndihmon në forcimin e flokëve, përmirësimin e butësisë dhe rritjen e shkëlqimit.

Peptidet e orizit siguron proteina thelbësore për strukturën e shëndetshme të flokëve, duke u lidhur lehtësisht me sipërfaqen e flokëve për të ndihmuar në forcimin dhe lëmimin e kutikulës së flokëve. Të marra duke përdorur AI, katër peptide specifike nga proteina e orizit u zgjodhën për pajtueshmërinë e tyre të flokëve, për të ndihmuar në rigjallërimin dhe forcimin e flokëve nga rrënja në majë.

Gjithçka që dëshironi - dhe asgjë që nuk bëni.

Pa parabenë, ngjyra dhe silikone shpëlarëse, produktet tona të kujdesit për flokët me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.


Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, GLYCOL DISTEARATE, LAURETH-4, POLYQUATERNIUM-7, DICAPRYLYL ETHER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL ALCOHOL, CITRIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, HYDROLYZED RICE PROTEIN, NIACINAMIDE, PANTHENOL, SODIUM CITRATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, FORMIC ACID
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.