Home
Kondicioner
Duologi
Zbutës i pasur me krem ​​DUOLOGI

Përshkrim

Rich Creme është një kondicioner thellësisht ushqyes për të mbrojtur, hidratuar dhe riparuar fibrat e flokëve, duke përmirësuar menjëherë gjendjen e flokëve.


Forcon flokët që nga rrënja me proteinën e keratinës, ndërsa gjalpi mbrojtës i mangos ndihmon në njomjen e flokëve me ushqim - duke reduktuar thyerjen e flokëve dhe duke rritur elasticitetin e flokëve për të parandaluar majat e ndara në të ardhmen.


Redukton këputjen e flokëve me të paktën 83% pas përdorimit të 1-rë∆1
Të paktën 6 herë gjendje më të mirë të flokëve për flokë më të fortë dhe më elastikë∆1

Optimale për flokë mesatarë deri në të trashë, kremi i pasur fshikëzon flokët për t'i lënë ato të ndjehen të buta dhe të lëmuara me më pak kërcitje.


∆1Testimi instrumental, kundrejt flokëve të patrajtuar

Aplikojeni në flokë të pastër e të lagur nga mesi deri te majat, më pas shpëlajeni.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Proteina e keratinës ndihmon në forcimin dhe mbrojtjen e flokëve nga rrënja në majë. E pranishme në mënyrë natyrale në flokë, kjo proteinë transformuese lidhet drejtpërdrejt me zonat e dëmtuara dhe i mbush ato, duke ndihmuar në rigjallërimin dhe ushqyerjen e flokëve për një pamje më të butë, më të shndritshme dhe më të shëndetshme.

Gjalpë mbrojtëse mangondihmon për të lagur flokët me ushqim intensiv, duke i lënë ato të buta dhe të zhdërvjellta me më pak kërcitje. Natyrisht e pasur me acide yndyrore esenciale, tekstura kremoze formon një shtresë mbrojtëse mbi fijet e flokëve – duke e izoluar me lagështi për të forcuar flokët e dëmtuar, duke ndihmuar në parandalimin e majave të çara dhe thyerjen.Gjithçka që dëshironi - dhe që nuk bëni asgjë.

Pa parabenë, ngjyra dhe silikone shpëlarëse, produktet tona të kujdesit për flokët me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.


Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HYDROLYZED KERATIN, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, ASPARTIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, POLYQUATERNIUM-10, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, MANGIFERA INDICA SEED BUTTER, TRAMETES VERSICOLOR EXTRACT, TOCOPHEROL, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.