Home
Kondicioner
Duologi
Zbutës krem ​​i lehtë DUOLOGI

Përshkrim

Light Creme është njëzbutës i lehtë për të mbrojtur, ushqyer dhe riparuar fibrat e holla të flokëve, pa i rënduar ato.


I bën flokët të paktën 6 herë më të lehtë për t'u krehur∆1
Përmirëson gjendjen e flokëve me të paktën 84%∆1

I mbushur me përbërës për kujdesin e lëkurës Proteina e mëndafshit dhe pro-vitamina B5 për të ndihmuar në bllokimin e lagështirës dhe forcimin e fijeve për flokë më elastikë – një përzierje e pasur me lëndë ushqyese për të rritur shkëlqimin dhe rigjallërimin e flokëve nga brenda.


Optimale për flokë të hollë, tekstura e xhelit të qumështit zbërthen, zbut dhe ushqen flokët, pa kompromentuar volumin.

∆1 Testimi instrumental, kundrejt flokëve të patrajtuar

Aplikojeni në flokë të pastër e të lagur nga mesi deri në majat, më pas shpëlajeni.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Silk Protein ndihmon në rigjallërimin e flokëve, duke lidhur lagështinë në sipërfaqen e flokëve për të mundësuar që aminoacidet të depërtojnë në kutikulën e flokëve. Kjo forcon flokët nga brenda, duke ndihmuar në mbrojtjen nga erdhja ose flokët e dëmtuar nga dehidratimi – duke i lënë fijet më elastike dhe më të lëmuara nga rrënja në majë.

Pro-Vitamin B5 (D-Panthenol)ndihmon në bllokimin e lagështisë dhe ndihmon në riparimin e dëmeve. Aftësia e tij për të tërhequr dhe mbajtur lagështinë ndihmon në forcimin e flokëve, përmirësimin e butësisë dhe rritjen e shkëlqimit.

Gjithçka që dëshironi - dhe që nuk bëni asgjë

Pa parabenë, ngjyra dhe silikone shpëlarëse, produktet tona të kujdesit për flokët me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ASPARTIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, SILK AMINO ACIDS, PANTHENOL, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, TOCOPHEROL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.