Home
Shampo
Duologi
Shampon DUOLOGI Oil Control Dry

Përshkrim

Oil Control është një shampo e thatë ultra e lehtë që ringjall menjëherë flokët midis larjeve - duke hequr yndyrën e tepërt, duke rritur volumin dhe duke shtuar një strukturë të butë dhe natyrale.


Redukton menjëherë pamjen e flokëve me pamje të yndyrshme*
Ndihmon në zgjatjen e intervaleve ndërmjet larjeve*

Përbërësi pastrues i kujdesit të lëkurës Argjila ndihmon në absorbimin e sebumit dhe papastërtive për të freskuar skalpin e kokës, duke i lënë flokët të ndjehen të shëndetshëm dhe të pastër – pa mbetje të bardha.


I testuar dermatologjikisht. Pa silikon.


*Testuar nga konsumatori

Shkundni mirë para përdorimit. Për rezultate më të mira, spërkateni direkt në rrënjët e flokëve nga një distancë e shkurtër. Punoni nëpër flokë duke i masazhuar me majat e gishtave, prisni dhe më pas pastroni.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Balta pastruese ndihmon në thithjen e sebumit dhe papastërtive për të freskuar flokët dhe lëkurën e kokës menjëherë. Me një kapacitet shumë të lartë absorbues, ky mineral i bardhë natyral heq në mënyrë efektive vajin e tepërt dhe rrit volumin – duke mos lënë mbetje të bardha.

Gjithçka që dëshironi - dhe që nuk bëni asgjë .

Pa parabenë, ngjyra dhe silikone shpëlarëse, produktet tona të kujdesit për flokët me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, ALCOHOL DENAT., ORYZA SATIVA STARCH, PYRIDOXINE HCL, ALLANTOIN, AQUA, DISODIUM PHOSPHATE, KAOLIN, GLYCERIN, NIACINAMIDE, PANTHENOL, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, CITRIC ACID, THREONINE, BIOTIN, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, PHENOXYETHANOL, LINALOOL, CITRONELLOL, POTASSIUM SORBATE
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.