Home
Kondicioner
Duologi
Maskë për riparim intensiv të flokëve DUOLOGI

Përshkrim

Maska për riparim intensiv të flokëve është një trajtim shpëtimi me kondicioner të thellë për të mbrojtur, rregulluar dhe riparuar fibrat e flokëve, duke përmirësuar menjëherë gjendjen e flokëve me 88%∆1


Përbërësit e kujdesit për lëkurën synojnë flokët e thatë dhe të dëmtuar, pasi proteina e keratinës dhe lipidet ushqyese të tërshërës ndihmojnë në forcimin e flokëve në rrënjë – duke rritur elasticitetin e flokëve ndaj thyerjes së flokëve, plus duke ndihmuar në parandalimin e majave të ndara në të ardhmen.


Redukton thyerjen e flokëve me 86% pas përdorimit të 1-rë∆1
I bën flokët 8 herë më të lehtë për t'u krehur për t'u ngatërruar pa mundim∆1

Tekstura e pasur kremoze jep hidratim përfundimtar, rinovimin e flokëve si pjesë e rutinës tuaj javore të kujdesit për flokët.


∆1Testimi instrumental, kundrejt flokëve të patrajtuar

Pas pastrimit aplikojeni në flokë, duke u fokusuar në gjatësinë e mesme deri në majat - dhe çdo zonë të thatë ose të dëmtuar. Lëreni të veprojë për të paktën 5 minuta përpara se ta shpëlani. Për rezultate më të mira, përdorni çdo javë si pjesë e rutinës suaj të kujdesit të flokëve.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Proteina e keratinës ndihmon në forcimin dhe mbrojtjen e flokëve nga rrënja në majë. E pranishme në mënyrë natyrale në flokë, kjo proteinë transformuese lidhet drejtpërdrejt me zonat e dëmtuara dhe i mbush ato, duke ndihmuar në rigjallërimin dhe ushqyerjen e flokëve për një pamje më të butë, më të shndritshme dhe më të shëndetshme.

Lipide ushqyese të tërshërësndihmojnë në mbrojtjen e flokëve nga dëmtimi, pasi qeramidet ndihmojnë në forcimin e kutikulës së flokëve duke i mbajtur së bashku. Ultra-kompatibël si me flokët ashtu edhe me lëkurën e kokës, ky përbërës me shumë përfitime, imitues i lëkurës, ndihmon në hidratimin e skalpit të kokës duke dhënë tre lipide kryesore në lëkurë.

Gjithçka që dëshironi - dhe që nuk bëni asgjë.

Pa parabenë, ngjyra dhe silikone shpëlarëse, produktet tona të kujdesit për flokët me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HYDROLYZED KERATIN, AVENA SATIVA KERNEL OIL, ASPARTIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, TRAMETES VERSICOLOR EXTRACT, TOCOPHEROL, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.