Home
Kondicioner
Duologi
Serum për flokë DUOLOGI Sealing

Përshkrim

Sealing Hair Serum është një trajtim mbrojtës për të reduktuar dukshëm majat e çara, zbutjen e fibrave të flokëve të dëmtuara për të zbutur majat e fluturimit dhe majat e thata e të brishta – plus flokë të lëmuar të dredhur.


Të krijuara për të ndihmuar në trajtimin e flokëve në një nivel qelizor dhe për të mbrojtur kutikulën e flokëve, përbërësit e kujdesit të lëkurës synojnë flokët e thatë dhe të dëmtuar nga thyerja, me proteina keratin, që ushqejnë lipidet e tërshërës dhe forcojnë betaine.


Zvogëlon dukshëm skajet e ndara*
Zbut & lëmon flokun*

Tekstura e mëndafshtë me bazë uji absorbohet shpejt pa mbetje ngjitëse, duke i lënë flokët më të butë dhe të mbrojtur, me një shkëlqim të shëndetshëm. I mbyllur në një shishe qelqi luks të bërë me 25% xhami të ricikluar


*Testuar nga konsumatori

Trajtoni flokët e pastër me këtë serum mbrojtës në ditët e larjes. Hidhni disa pika në pëllëmbën e dorës, më pas ngrohni serumin e flokëve midis duarve përpara se t'i lëmoni flokët e lagur, duke u fokusuar nga gjatësia e mesme deri në maja.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Keratin proteinndihmon në forcimin dhe mbrojtjen e flokëve nga rrënja në majë. E pranishme në mënyrë natyrale në flokë, kjo proteinë transformuese lidhet drejtpërdrejt me zonat e dëmtuara dhe i mbush ato, duke ndihmuar në rigjallërimin dhe ushqyerjen e flokëve për një pamje më të butë, më të shndritshme dhe më të shëndetshme.

Lipide ushqyese të tërshërës ndihmojnë në mbrojtjen e flokëve nga dëmtimi, pasi qeramidet ndihmojnë në forcimin e kutikulës së flokëve duke i mbajtur së bashku. Ultra-kompatibël si me flokët ashtu edhe me lëkurën e kokës, ky përbërës me shumë përfitime, imitues i lëkurës, ndihmon në hidratimin e skalpit të kokës duke dhënë tre lipide kryesore në lëkurë.

Natural Betaineforcon flokët, duke i bërë më rezistent ndaj thyerjes dhe majave të çara. Rrjedh nga sheqeri i panxharit, ai lidhet me zonat e dëmtuara të fibrës së flokëve – duke rritur rrëshqitjen për lehtësi gjatë krehjes, plus zbutjen e fijeve të flokëve për një pamje më të shndritshme dhe më të shëndetshme.

Gjithçka që dëshironi - dhe ato që nuk doni.

Pa parabenë dhe shpëlarës silikoni, produktet tona për kujdesin e flokëve me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BETAINE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, C12-13 PARETH-9, TRIDECETH-9, PANTHENOL, HYDROLYZED KERATIN, AVENA SATIVA KERNEL OIL, PEG-5 ETHYLHEXANOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PROPANEDIOL, POLYQUATERNIUM-39, SODIUM HYDROXIDE, TRAMETES VERSICOLOR EXTRACT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, BENZYL SALICYLATE, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.