Home
Kondicioner
Duologi
Tonik balancues i skalpit DUOLOGI

Përshkrim

Balancing Scalp Tonic është një eliksir zbutës për lëkurën e kokës për qetësimin e menjëhershëm të skalpit të ndjeshëm, duke lehtësuar thatësinë dhe lëkurën për të përmirësuar rehatinë e kokës.


Qetëson dhe qetëson skalpet e thatë dhe të krisur*
Lëkura e kokës ndihet e qetësuar pas vetëm 1 jave* – 10/10 pajtohen

I mbushur me aminoacide Sarcosine që e do lëkurën e kokës, ky infuzion i fuqishëm ndihmon për të ribalancuar mikrobiomën e kokës dhe për të reduktuar prodhimin e sebumit.


E përkryer për skalpet e ndjeshme, tekstura pa peshë dhe e mëndafshtë përthithet shpejt pa mbetje (nuk do t'i lërë rrënjët të duken të yndyrshme!) - duke e lënë skalpin të ndihet më i shëndetshëm, më i freskët dhe i hidratuar, pa rrënjë të yndyrshme.


*Testuar nga konsumatori

Aplikoni 3-4 pipeta tonik direkt në skalpin e lagur në zonat e ndjeshme, më pas masazhoni butësisht me majat e gishtave (ose duke përdorur masazhuesin e kokës). Mos e shpëlani. Përdoreni 3 herë në javë.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.Sarcosine përmirëson shëndetin e përgjithshëm të kokës, duke ndihmuar në zbutjen e skalpit duke reduktuar shqetësimin e kokës. Një që ndodh natyrshëm amino acid, ky aktiv që e do lëkurën e kokës është një aleat qetësues për skalpat e ndjeshme, duke ndihmuar në ribalancimin e mikrobiomës së kokës dhe duke reduktuar yndyrën e kokës - duke minimizuar përdorimin e tepruar të shampos.

Gjithçka që dëshironi - dhe ato që nuk i doni.

Pa parabenë dhe shpëlarës silikoni, produktet tona për kujdesin e flokëve me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, OLETH-20, PROPYLENE GLYCOL, SALICYLIC ACID, SARCOSINE, SODIUM HYDROXIDE, BISABOLOL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.