Home
Kondicioner
Duologi
Skrab për pastrimin e kokës dhe flokeve DUOLOGI

Përshkrim

Skrab për pastrimin e kokës Anti zbokth është një skrab detoksifikues me veprim të dyfishtë për të eksfoluar thellë lëkurën e kokës pa hequr vajrat natyralë, duke hequr papastërtitë dhe akumulimin - duke promovuar flokë të shëndetshëm.


Përbërësi për kujdesin e lëkurës Acidi salicilik ndihmon në shënjestrimin e rrënjëve të zbokthit, duke eksfoluar butësisht qelizat e vdekura të lëkurës për të freskuar lëkurën e kokës dhe për të reduktuar menjëherë thekonet.


Redukton menjëherë thekonet e zbokthit me vetëm 1 përdorim

Reduktimi i zbokthit i provuar klinikisht në panelistët 100%.

Rigjallëron dhe ribalancon skalpin dhe flokët si pjesë e një rutine javore detoksifikimi.I testuar klinikisht

Masazhoni strukturën e xhelit që transformon në skalp të lagësht, duke aktivizuar në një shkumë të butë eksfoluese për t'i pastruar thellë flokët përpara se të lani flokët me shampo si pjesë e një trajtimi javor - maksimumi dy herë në javë.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Acidi Saliciksynon rrënjën e zbokthit, duke ndihmuar në eksfolimin e shtresës së jashtme të lëkurës, eliminimin e grumbullimit të sebumit dhe reduktimin e thekoneve. Duke zbërthyer dhe derdhur butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, ndihmon në zbulimin e një shtrese të re të freskët të lëkurës në lëkurën e kokës – ndërkohë që ndihmon në ruajtjen e lagështirës, balancimin e mikrobiomës së kokës dhe parandalimin e kruajtjes.


Shtuf dhe rruaza silicë të hidratuarlargon qelizat e vdekura të lëkurës, papastërtitë dhe grumbullimin e produkteve në lëkurën e kokës, duke ndihmuar në hapjen e poreve dhe balancimin e sekretimit të sebumit.

Gjithçka që dëshironi - dhe asgjë që nuk bëni.

Pa parabenë, ngjyra dhe silikone shpëlarëse, produktet tona të kujdesit për flokët me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, HYDRATED SILICA, PUMICE, ACRYLATES COPOLYMER, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SODIUM SALICYLATE, SODIUM HYDROXIDE, SALICYLIC ACID, SODIUM CITRATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.