Home
Kondicioner
Duologi
Tonik i kokës DUOLOGI Rezistent ndaj Rënies

Përshkrim

Fall Resist Scalp Tonic është një eliksir aktual i krijuar për të mbështetur rritjen e shëndetshme të flokëve nga rrënja dhe për të forcuar fibrat e flokëve, duke promovuar flokë të shëndetshëm.


I mbushur me përbërës për kujdesin e lëkurës (vitaminë mbrojtëse B3 (Niacinamide), Pro-Vitaminë B5 dhe proteina thelbësore nga Peptidet e Orizit), ky infuzion i fuqishëm ndihmon në transformimin e flokëve në 8 javë - duke reduktuar në mënyrë efektive rënien e flokëve dhe duke rritur densitetin e flokëve për t'i lënë flokët më të fortë dhe më të trashë me më shumë vitalitet.


Të paktën 3500 qime të tjera në fazën e rritjes në 8 javë
Më pak rënie flokësh në vetëm 8 javë, duke rritur dendësinë e flokëve

E përkryer për flokë të stresuar ose të brishtë, tekstura e lehtë dhe e mëndafshtë absorbohet shpejt pa mbetje (nuk do t'i lërë rrënjët të duken të yndyrshme!)


Testuar klinikisht duke përdorur shampon Fall Resist dhe Tonik për Scalp Resist

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje në flokë të thatë ose të lagur. Aplikoni 4 pipeta tonik direkt në lëkurën e kokës dhe masazhoni me majat e gishtave (ose duke përdorur masazhuesin e kokës). Mos e shpëlani.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Vitamina B3 mbrojtëse, ose siç e dini në botën e kujdesit të lëkurës Niacinamide,është i njohur për forcimin e procesit qelizor dhe rikthimin e energjisë. Një përmirësues i vërtetë i lëkurës dhe flokëve, mund të ndihmojë në mbrojtjen kundër stresorëve të jashtëm të mjedisit, duke inkurajuar flokët të rriten më të fortë dhe më elastik ndaj dëmtimit.

Pro-Vitamin B5 (D-Panthenol)ndihmon në bllokimin e lagështisë dhe ndihmon në riparimin e dëmeve. Aftësia e tij për të tërhequr dhe mbajtur lagështinë ndihmon në forcimin e flokëve, përmirësimin e butësisë dhe rritjen e shkëlqimit.

Peptidet e orizitsiguron proteina thelbësore për strukturën e shëndetshme të flokëve, duke u lidhur lehtësisht me sipërfaqen e flokëve për të ndihmuar në forcimin dhe lëmimin e kutikulës së flokëve. Të marra duke përdorur AI, katër peptide specifike nga proteina e orizit u zgjodhën për pajtueshmërinë e tyre të flokëve, për të ndihmuar në rigjallërimin dhe forcimin e flokëve nga rrënja në majë.

Gjithçka që dëshironi - dhe që nuk bëni asgjë.

Pa parabenë, ngjyra dhe silikone shpëlarëse, produktet tona të kujdesit për flokët me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., OLETH-20, PENTYLENE GLYCOL, PLANKTON EXTRACT, GLYCERIN, SODIUM CITRATE, TOCOPHERYL ACETATE, CITRIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, NIACINAMIDE, PANTHENOL, PARFUM, DISODIUM EDTA, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, SODIUM BENZOATE
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.