Home
Kondicioner
Duologi
DUDUOLOGI CC krem në formë spërkatësi për shumë qëllime

Përshkrim

CC Hair Beautifier Leave-in Spray është një krem i flokëve me shumë qëllime, i mbushur me Acid Hyaluronik – përbërësi kryesor për hidratim – për të zbukuruar dhe trajtuar flokët tuaj çdo ditë, duke i lënë flokët të butë dhe me shkëlqim, ndërsa zbut flokët e dredhur.


Me shumë përfitime10-në-1

Një trajtim i vërtetë si brenda ashtu edhe jashtë, ai gjithashtu ndihmon që flokët të ndihen të forcuar dhe riparuar – duke reduktuar dukshëm majat e ndara, plus duke siguruar mbrojtje ndaj nxehtësisë.


E përkryer për të gjithë flokët që kërkojnë ushqim dhe shkëlqim megavat, ky krem zbukurues i flokëve jep flokë të shëndetshëm me shkëlqim dhe rrezatuese. Është trajtimi më i mirë hidratues – me zero mbetje të yndyrshme.

Spërkatni 2 deri në 4 pompa në duar (ose direkt në flokë), më pas aplikojeni në mënyrë të barabartë në flokë, duke e kaluar nga gjatësia e mesme deri te majat. Lëreni për flokë me pamje të bukur e të shëndetshme.

Formuluar me aktivë që i duan flokët dhe skalpin plus përbërës për kujdesin e lëkurës, për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj që nga rrënjët.


Acidi hialuronik hidratuesështë përbërësi i përshtatshëm për kujdesin e lëkurës për hidratimin, me çdo molekulë në gjendje të mbajë të paktën 1000 herë peshën e saj në ujë. Kjo ndihmon në reduktimin e tharjes së flokëve dhe kokës – pa u ndjerë të yndyrshëm ose duke shkaktuar akumulim – duke i lënë flokët me shkëlqim, të butë dhe të shëndetshëm, ndërkohë që zbut fluturimet dhe kërcitjen.
Gjithçka që dëshironi - dhe që nuk bëni asgjë.

Pa parabenë, ngjyra dhe silikone shpëlarëse, produktet tona të kujdesit për flokët me performancë të lartë janë kujdes për lëkurën tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, TRIHEPTANOIN, QUATERNIUM-80, ISOPROPYL ALCOHOL, C13-15 ALKANE, GLYCERYL CAPRYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM CITRATE, SODIUM HYALURONATE, BHT, PARFUM, PHENOXYETHANOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE
Transformoni flokët tuaj me DUOLOGI: Një rutinë hibride, e personalizueshme për kujdesin e flokëve dhe lëkurës që promovojnë kujdesin e kokës. E formuluar me përbërës për kujdesin e lëkurës për të pastruar, hidratuar dhe trajtuar flokët tuaj nga rrënjët, DUOLOGI mbron dhe forcon fijet duke punuar drejtpërdrejt në fibrën e flokëve, duke ruajtur gjithashtu një mjedis optimal të kokës. Është koha të filloni të trajtoni flokët si dhe lëkurën tuaj.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.