Home
Aksesorë
Norrsken
Moss Agate Varëse

Përshkrim

Frymëzuar nga pyje të bollshme, të mbuluara me myshk, ky gjerdan zinxhiri me ton ari është projektuar për të ngritur gurin e agatit të myshkut të mermerit. Secila pjesë unike vendoset me dorë në një kornizë në formë organike, të zbukuruar me pika të shndritshme të kristaleve Cubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.