Home
Aksesorë
Norrsken
Golden Citrine Gjerdan

Përshkrim

Ekipi ynë i dizajnit me qendër në Stokholm nxori frymëzim nga rrezet e arta të perëndimit të diellit në dimër për këtë koleksion. Në këtë gjerdan me zinxhir të hollë, një pjesë e prerë në shesh prej guri citrine me shkëlqim plotësohet me kristale të kuqërremtë të kuq.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.